Átadták a Nagybecskereki Egyházmegye rajz- és tudósítópályázatának díjait
A Nagybecskereki Egyházmegye rajz- és tudósítópályázatának díjazottjaival találkozott Német László SVD megyéspüspök június 21-én Nagybecskereken, és átadta nekik díjaikat.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Nagybecskereki Egyházmegye rajz- és tudósítópályázatának díjazottjaival találkozott Német László SVD megyéspüspök június 21-én Nagybecskereken, és átadta nekik díjaikat.