Az amerikai elnököt fogadta a pápa
Ferenc pápa félórás magánbeszélgetést folytatott május 24-én a Vatikánban Donald Trump amerikai elnökkel, és utána a hagyományoknak megfelelően megajándékozták egymást.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ferenc pápa félórás magánbeszélgetést folytatott május 24-én a Vatikánban Donald Trump amerikai elnökkel, és utána a hagyományoknak megfelelően megajándékozták egymást.