Az andocsi Nagyboldogasszony-bazilikába látogatott Novák Katalin köztársasági elnök
Novák Katalin köztársasági elnök az andocsi Nagyboldogasszony-bazilika meglátogatásával kezdte kétnapos somogyi programját március 23-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Novák Katalin köztársasági elnök az andocsi Nagyboldogasszony-bazilika meglátogatásával kezdte kétnapos somogyi programját március 23-án.