Az arc nélküli Lélek istenarcot ad nekünk – Megszentelték a felújított csobádi templomot
Pünkösdhétfőn, május 24-én Orosz Atanáz miskolci megyéspüspök megszentelte a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Csobád megújult görögkatolikus templomát.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Pünkösdhétfőn, május 24-én Orosz Atanáz miskolci megyéspüspök megszentelte a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Csobád megújult görögkatolikus templomát.