Az Attila téri főszékesegyház templombúcsúját ünnepelték Debrecenben
Október 7-én tartották a debreceni Attila téri főszékesegyház búcsúját. Az Istenszülő oltalmára szentelt templomban nagyon sokan részt vettek az ünnepi szertartáson.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 7-én tartották a debreceni Attila téri főszékesegyház búcsúját. Az Istenszülő oltalmára szentelt templomban nagyon sokan részt vettek az ünnepi szertartáson.