Az Egyház szent életre hív bennünket – Búcsút ünnepeltek a pécsi székesegyházban
A pécsi Szent Péter és Szent Pál-székesegyház védőszentjeinek napján, június 29-én tartotta búcsúját. Az ünnepen Udvardy György megyéspüspök mutatott be szentmisét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A pécsi Szent Péter és Szent Pál-székesegyház védőszentjeinek napján, június 29-én tartotta búcsúját. Az ünnepen Udvardy György megyéspüspök mutatott be szentmisét.