Az Egyházmegyei Karitász munkatársainak találkozója – beszámoló
2019. március 23. – A székesfehérvári karitászközpont szervezésében az egyházmegye valamennyi plébániájáról érkeztek karitászmunkatársak Fehérvárra.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2019. március 23. – A székesfehérvári karitászközpont szervezésében az egyházmegye valamennyi plébániájáról érkeztek karitászmunkatársak Fehérvárra.