Az egység nem magától értetődő, imádkozni és tenni kell érte – Kocsis Fülöp az ökumenikus imahéten
A debrecen-nagyerdei református templomban hirdetett igét Kocsis Fülöp hajdúdorogi érsek-metropolita az ökumenikus imahét január 19-i alkalmán.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A debrecen-nagyerdei református templomban hirdetett igét Kocsis Fülöp hajdúdorogi érsek-metropolita az ökumenikus imahét január 19-i alkalmán.