Az Erdélyi Magyarörmények Szövetsége képviselői Kovács Gergely érsekkel találkoztak
Kovács Gergely érsek, örmény apostoli kormányzó november 8-án a gyulafehérvári érseki palotában fogadta az Erdélyi Magyarörmények Szövetsége (EMÖSZ) képviselőit.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Kovács Gergely érsek, örmény apostoli kormányzó november 8-án a gyulafehérvári érseki palotában fogadta az Erdélyi Magyarörmények Szövetsége (EMÖSZ) képviselőit.