Az irgalmasság témájában szerveztek lelkigyakorlatot Szatmárnémetiben
Öt héten keresztül zajlott, és március 20-án ért véget a szatmári püspökség által szervezett nagyböjti lelkigyakorlat, melyen mintegy százan vettek részt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Öt héten keresztül zajlott, és március 20-án ért véget a szatmári püspökség által szervezett nagyböjti lelkigyakorlat, melyen mintegy százan vettek részt.