Az Isten felé vezető úton – Megáldották a felújított nyíracsádi templomot
Október 23-án Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök áldotta meg a magyar kormány által támogatott pályázat segítségével megújult templomot Nyíracsádon.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 23-án Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök áldotta meg a magyar kormány által támogatott pályázat segítségével megújult templomot Nyíracsádon.