Az isteni irgalmasságról tanított Béri László Renátó Komáromban
Béri László Renátó kármelita az irgalmasság szentévéhez kapcsolódva az isteni irgalmasság misztériumáról tartott előadást a komáromi Szent István-templomban április 16-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Béri László Renátó kármelita az irgalmasság szentévéhez kapcsolódva az isteni irgalmasság misztériumáról tartott előadást a komáromi Szent István-templomban április 16-án.