Az ökumenikus imahét harmadik napja Székesfehérváron
Az ökumenikus imanyolcad harmadik estéjén, január 17-én az evangélikus templomban imádkoztak a Krisztus-hívők egységéért Székesfehérváron.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az ökumenikus imanyolcad harmadik estéjén, január 17-én az evangélikus templomban imádkoztak a Krisztus-hívők egységéért Székesfehérváron.