Az ökumenikus imahét kezdete Debrecenben
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök az idei ökumenikus imahét első alkalmán, január 15-én a nyíregyházi evangélikus templomban tartott istentiszteleten hirdetett igét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök az idei ökumenikus imahét első alkalmán, január 15-én a nyíregyházi evangélikus templomban tartott istentiszteleten hirdetett igét.