Az örmények apostolára emlékeztek Szamosújváron
Az örmények apostola, Világosító Szent Gergely emléknapján, június 11-én, szombaton tartották Szamosújváron az erdélyi örmény katolikus közösség búcsúünnepét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az örmények apostola, Világosító Szent Gergely emléknapján, június 11-én, szombaton tartották Szamosújváron az erdélyi örmény katolikus közösség búcsúünnepét.