Az Úr a szeretetünket fogja számonkérni – Megáldották a megújult kemecsei templomot
A külsőleg megújult kemecsei római katolikus templomot Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök áldotta meg november 26-án, Krisztus Király vasárnapján.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A külsőleg megújult kemecsei római katolikus templomot Palánki Ferenc debrecen-nyíregyházi megyéspüspök áldotta meg november 26-án, Krisztus Király vasárnapján.