Baba-mama klubot indít a Pécsi Egyházmegye
Október 9-én, pénteken baba-mama klub indul a Pécsi Egyházmegyében, amelyre szeretettel hívják az édesanyákat és gyermekeiket a családpasztoráció munkatársai.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Október 9-én, pénteken baba-mama klub indul a Pécsi Egyházmegyében, amelyre szeretettel hívják az édesanyákat és gyermekeiket a családpasztoráció munkatársai.