Beiktatták Palánki Ferencet, a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye új megyéspüspökét
November 14-én a debreceni Szent Anna-székesegyházban beiktatták a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye új püspökét, Palánki Ferencet.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 14-én a debreceni Szent Anna-székesegyházban beiktatták a Debrecen-Nyíregyházi Egyházmegye új püspökét, Palánki Ferencet.