Bélyeget bocsátottak ki a Gulág áldozatainak tiszteletére
Alkalmi bélyeg kibocsátásával emlékezik meg a Gulág-Gupvi áldozatairól a Magyar Posta. A bélyeget február 6-án mutatták be.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Alkalmi bélyeg kibocsátásával emlékezik meg a Gulág-Gupvi áldozatairól a Magyar Posta. A bélyeget február 6-án mutatták be.