Bemutatkoznak Veszprémi Főegyházmegye újmisései
Márfi Gyula érsek egy hónappal ezelőtt, június 24-én szentelte pappá Bagi Ádám, Fuchs Tibor és Szalontai István Balázs diakónusokat a veszprémi Szent Mihály-bazilikában.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Márfi Gyula érsek egy hónappal ezelőtt, június 24-én szentelte pappá Bagi Ádám, Fuchs Tibor és Szalontai István Balázs diakónusokat a veszprémi Szent Mihály-bazilikában.