Bemutatkozott Szamosújváron Kovács Gergely örmény kormányzó
Az új kormányzó a koronavírus-járvány miatt szeptemberi kinevezése óta nem tudott személyesen megjelenni és bemutatkozni Szamosújváron. Erre a látogatásra január 24-én kerülhetett sor.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az új kormányzó a koronavírus-járvány miatt szeptemberi kinevezése óta nem tudott személyesen megjelenni és bemutatkozni Szamosújváron. Erre a látogatásra január 24-én kerülhetett sor.