Bemutatták az irgalmasság rendkívüli szentévének logóját
Május 5-én, kedden délben a Szentszék Sajtótermében bemutatták a jubileumi szentév új logóját, Marko Rupnik szlovén jezsuita mozaikművész alkotását – tudósít a Vatikáni Rádió.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Május 5-én, kedden délben a Szentszék Sajtótermében bemutatták a jubileumi szentév új logóját, Marko Rupnik szlovén jezsuita mozaikművész alkotását – tudósít a Vatikáni Rádió.