Bérmálás: Agárd – beszámoló
2015. április 26-án, (vasárnap) 9.30-kor az agárdi templomban Spányi Antal megyés püspök 16 fiatalt bérmált.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2015. április 26-án, (vasárnap) 9.30-kor az agárdi templomban Spányi Antal megyés püspök 16 fiatalt bérmált.