Bérmálás: Agárd és Mór – beszámoló
2017. május 7-én, délelőtt az agárdi templomban Spányi Antal megyés püspök 12 fiatalt bérmált.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2017. május 7-én, délelőtt az agárdi templomban Spányi Antal megyés püspök 12 fiatalt bérmált.