Bérmálás: Nagyboldogasszony ciszterci – beszámoló
2015. április 19-én délelőtt a fehérvári ciszterci templomban Spányi Antal megbérmálta a Ciszterci Szent István Gimnázium diákjait, valamint hét felnőtt katekument.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2015. április 19-én délelőtt a fehérvári ciszterci templomban Spányi Antal megbérmálta a Ciszterci Szent István Gimnázium diákjait, valamint hét felnőtt katekument.