Böcskei László nagyváradi püspök: Engedjük a jót érvényesülni az életünkben
A nagyváradi Szent László Római Katolikus Teológiai Líceumban hamvazószerdán, február 26-án Böcskei László, a Nagyváradi Egyházmegye püspöke celebrált szentmisét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A nagyváradi Szent László Római Katolikus Teológiai Líceumban hamvazószerdán, február 26-án Böcskei László, a Nagyváradi Egyházmegye püspöke celebrált szentmisét.