Boldoggá avatták Miriam Teréz nővért
Miriam Teréz nővér október eleji boldoggá avatása volt a legelső alkalom, hogy a boldoggá avatási liturgia az Egyesült Államokban zajlott – tájékoztat a Vatikáni Rádió angol oldala és az Aleteia hírportál.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Miriam Teréz nővér október eleji boldoggá avatása volt a legelső alkalom, hogy a boldoggá avatási liturgia az Egyesült Államokban zajlott – tájékoztat a Vatikáni Rádió angol oldala és az Aleteia hírportál.