Brazil szerzetes beszélt a verbita misszióról Toronyban
A missziók vasárnapja alkalmából október 21-22-én a szentmisék keretében Brazíliából származó verbita szerzetes tartott előadást a toronyi plébániához tartozó falvakban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A missziók vasárnapja alkalmából október 21-22-én a szentmisék keretében Brazíliából származó verbita szerzetes tartott előadást a toronyi plébániához tartozó falvakban.