Búcsúi szentmisét tartottak Rábagyarmaton, a Rábel-hegyen
A szentmisét augusztus 18-án, vasárnap Takács Gyula rábagyarmati plébános mutatta be, aki Szűz Mária dicsőséges mennybevételéről beszélt a nagy számban megjelent híveknek.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A szentmisét augusztus 18-án, vasárnap Takács Gyula rábagyarmati plébános mutatta be, aki Szűz Mária dicsőséges mennybevételéről beszélt a nagy számban megjelent híveknek.