Búcsút és aranymisét ünnepeltek a vajdasági Szajánban
Augusztus 20-án kettős ünnepet ültek a szajáni plébánia hívei: templomuk védőszentje, Szent István király ünnepét és Pósa Gyula atya pappá szentelésének ötvenedik évfordulóját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Augusztus 20-án kettős ünnepet ültek a szajáni plébánia hívei: templomuk védőszentje, Szent István király ünnepét és Pósa Gyula atya pappá szentelésének ötvenedik évfordulóját.