Búcsút ünnepeltek a 200 éves miskolci Szent Anna-templomban
Bosák Nándor nyugalmazott debrecen-nyíregyházi püspök mutatta be az ünnepi szentmisét a miskolci Szent Anna-templom búcsúján július 24-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Bosák Nándor nyugalmazott debrecen-nyíregyházi püspök mutatta be az ünnepi szentmisét a miskolci Szent Anna-templom búcsúján július 24-én.