Búcsút ünnepeltek a pécsi pálos templomban
November 4-én tartotta a Magyar Pálos Rend pécsi közössége a Szent Imre hercegről elnevezett templom búcsúját. Az ünnepi szónok Márfi Gyula veszprémi érsek volt.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 4-én tartotta a Magyar Pálos Rend pécsi közössége a Szent Imre hercegről elnevezett templom búcsúját. Az ünnepi szónok Márfi Gyula veszprémi érsek volt.