Búcsúünnepet tartottak a soproni Szent Margit-templomban – KÉPRIPORT
Veres András megyéspüspök mutatott be ünnepi szentmisét a két évvel ezelőtt, 2015. március 1-jén felszentelt soproni Árpád-házi Szent Margit-templomban január 22-én.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Veres András megyéspüspök mutatott be ünnepi szentmisét a két évvel ezelőtt, 2015. március 1-jén felszentelt soproni Árpád-házi Szent Margit-templomban január 22-én.