„Büszke vagyok a diákokra, a szülőkre és a pedagógusokra!” – interjú
2020.05.12. – Csák Lajost, a Szent Imre Iskola igazgatóját kérdeztük a tavaly bejelentetett iskolakorszerűsítésről és a két hónapja tartó online oktatásról.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
2020.05.12. – Csák Lajost, a Szent Imre Iskola igazgatóját kérdeztük a tavaly bejelentetett iskolakorszerűsítésről és a két hónapja tartó online oktatásról.