Ciszterencia – Négyszáz ciszterci öregdiák találkozott Pécsett
Öregdiákok százai gyűltek össze március 9-én Pécsett, a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumában, hogy a „Ciszterencián” megerősítsék kapcsolatukat.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Öregdiákok százai gyűltek össze március 9-én Pécsett, a Ciszterci Rend Nagy Lajos Gimnáziumában, hogy a „Ciszterencián” megerősítsék kapcsolatukat.