Csoportvezető-képzést tartottak a szatmári egyházmegyében
Ötvenhárom fiatal vett részt a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye Ifjúsági Irodája által szervezett tavaszi csoportvezető-képzésen április 1. és 3. között.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Ötvenhárom fiatal vett részt a Szatmári Római Katolikus Egyházmegye Ifjúsági Irodája által szervezett tavaszi csoportvezető-képzésen április 1. és 3. között.