Debreceni ökumenikus imahét -Debrecen (2016. január 17. vasárnap)
Január 17-én, vasárnap a 17 órától Debrecenben a Görög Katolikus templomban kezdődő szentmisén igét hirdet Palánki Ferenc püspök.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Január 17-én, vasárnap a 17 órától Debrecenben a Görög Katolikus templomban kezdődő szentmisén igét hirdet Palánki Ferenc püspök.