Diakónusokat és papokat szenteltek Gyulafehérváron – KÉPRIPORT
Jakubinyi György érsek Tamás József segédpüspök és az egyházmegye papságának képviselői jelenlétében június 29-én pappá szentelte a gyulafehérvári szeminárium végzős növendékeit.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Jakubinyi György érsek Tamás József segédpüspök és az egyházmegye papságának képviselői jelenlétében június 29-én pappá szentelte a gyulafehérvári szeminárium végzős növendékeit.