Diakónussá szentelték Kopácsi Mátét Veszprémben
Márfi Gyula veszprémi érsek szeptember 29-én, Szent Mihály, Szent Gábriel és Szent Rafael főangyalok ünnepén a veszprémi főszékesegyházban diakónussá szentelte Kopácsi Máté papnövendéket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Márfi Gyula veszprémi érsek szeptember 29-én, Szent Mihály, Szent Gábriel és Szent Rafael főangyalok ünnepén a veszprémi főszékesegyházban diakónussá szentelte Kopácsi Máté papnövendéket.