Diakónusszentelés a Nyíregyházi Egyházmegyében
November 21-én, szombaton, az Istenszülő templomba vezetésének ünnepén Orosz Atanáz püspök, a Nyíregyházi Egyházmegye adminisztrátora diakónussá szentelte Erdei Tamás papnövendéket.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
November 21-én, szombaton, az Istenszülő templomba vezetésének ünnepén Orosz Atanáz püspök, a Nyíregyházi Egyházmegye adminisztrátora diakónussá szentelte Erdei Tamás papnövendéket.