Diakónust szenteltek Veszprémben
Márfi Gyula érsek május 19-én a veszprémi Szent Mihály-bazilikában ünnepi szentmise keretében szentelte diakónussá Tóth Tamást, a Boldog Gizella Szeminárium papnövendékét.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Márfi Gyula érsek május 19-én a veszprémi Szent Mihály-bazilikában ünnepi szentmise keretében szentelte diakónussá Tóth Tamást, a Boldog Gizella Szeminárium papnövendékét.