Ebédlőt áldottak meg a kiskunhalasi II. Rákóczi Ferenc katolikus középiskolában
Az iskola új ebédlőjét Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek áldotta november 20-án.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az iskola új ebédlőjét Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek áldotta november 20-án.