Ecséden felújították a templomi orgonát
A Heves megyei község 18. században épült Mindenszentek-templomában évtizedek óta használaton kívül volt az épülettel egyidős orgona, amit most felújítottak. A hangszert február 25-én áldották meg.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Heves megyei község 18. században épült Mindenszentek-templomában évtizedek óta használaton kívül volt az épülettel egyidős orgona, amit most felújítottak. A hangszert február 25-én áldották meg.