Edith Stein-emlékkiállítás nyílt Győrben – KÉPGALÉRIÁVAL
Pápa Lajos győri megyéspüspök október 16-án ünnepélyesen megnyitotta az Edith Stein-emlékkiállítást a győri Zichy Ferenc Látogatóközpont káptalanházában – tájékoztat a Győri Egyházmegye.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Pápa Lajos győri megyéspüspök október 16-án ünnepélyesen megnyitotta az Edith Stein-emlékkiállítást a győri Zichy Ferenc Látogatóközpont káptalanházában – tájékoztat a Győri Egyházmegye.