Egy éve működik a Szent András Evangelizációs Központ a Bánátban
A Szent András Evangelizációs Központ vajdasági működésének egyéves jubileumát ünnepelte a vajdasági Padén január 21-én – közli a Nagybecskereki Egyházmegye honlapja.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
A Szent András Evangelizációs Központ vajdasági működésének egyéves jubileumát ünnepelte a vajdasági Padén január 21-én – közli a Nagybecskereki Egyházmegye honlapja.