Egy Fülöp-szigeteki nővér is a járvány áldozatául esett Spanyolországban
Maria Gratia Balagot missziós bencés nővér március 27-én, szombaton hunyt el Spanyolországban.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Maria Gratia Balagot missziós bencés nővér március 27-én, szombaton hunyt el Spanyolországban.