„Egy vak ember is láthat: a szívével és lelkével”
Babik Tamás volt február 7-én a debreceni görögkatolikus parókia ifjúsági közösségének vendége. Tamás vak emberként éli mindennapjait, erről mesélt a fiataloknak.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Babik Tamás volt február 7-én a debreceni görögkatolikus parókia ifjúsági közösségének vendége. Tamás vak emberként éli mindennapjait, erről mesélt a fiataloknak.