Egyházi fenntartásba kerül ősztől a jászfényszarui IV. Béla-iskola
Az Egri Főegyházmegye lesz a Jászfényszarui IV. Béla Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fenntartója és működtetője szeptembertől – tudósít az MTI.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
Az Egri Főegyházmegye lesz a Jászfényszarui IV. Béla Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola fenntartója és működtetője szeptembertől – tudósít az MTI.