Egyházközségi munkatársak találkozója Egerben
„Isten munkatársai vagyunk” (1Kor 3,9) mottóval rendezték meg május 12-én, szombaton az egri bazilikában az egyházközségi munkatársak találkozóját.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Isten munkatársai vagyunk” (1Kor 3,9) mottóval rendezték meg május 12-én, szombaton az egri bazilikában az egyházközségi munkatársak találkozóját.