Egyházmegyei ifjúsági találkozót tartottak Nagyváradon
„Boldogok az irgalmasok, mert nekik is irgalmaznak” mottóval szervezte meg hetedik alkalommal az egyházmegyei ifjúsági találkozót a nagyváradi püspökség június 11-én, szombaton Nagyváradon.
Százhalombattai Római Katolikus Egyházközség honlapja
„Boldogok az irgalmasok, mert nekik is irgalmaznak” mottóval szervezte meg hetedik alkalommal az egyházmegyei ifjúsági találkozót a nagyváradi püspökség június 11-én, szombaton Nagyváradon.